A
Jututeemad
Kes? Mis? Miks?

PAREM KUI FACEBOOK

Vacation in Tallinn

06/03/08

Alles see oli, ma meie väikese linnakese südames olin sunnitud metropoli otsima tulnud turistile pettumust valmistama. Mõne päeva eest pidas mind Kaubamaja ristmiku tunneli ees, seal apteegipoolses otsas, kinni kamp koolilapsi, nii 13-aastased poisid-tüdrukud. Juba eemalt nägin, et nad seisavad nõutult tänavarnugal, vaatavad igas suunas ringi ja on ilmselgelt kimbatuses. Nendega oli kaasas üks vanem daam, kuid temagi oli sama nõutu näoga. Rühmast astus ette üks julge noorsand ja küsis, et kas ma inglise keelt räägin. Ikka räägin, vastasin. “Say, if you were, like, on vacation here in Tallinn and you would like to go shopping or something, where would you go then?”

Well-well. Niimoodi küsida, seistes paarikümne meetri kaugusel Viru keskusest ja Kaubamajast? Kui see pole vihje nimetatud asutuste kuvandikunstnikele, siis ma ei tea, mis oleks.

---

eksole

 1. Tead… ma hakkasin mõtlema, et äkki nad tahavad shopata kohas, kus ei müüda lee coopereid, adidast ja hugo bossi. Äkki nad otsivad taga viru tänavat, kus saab käpikuid ja kampsuneid. Rohkem sellist teistsugust nänni, aga lihtsalt küsida ei oska.

  tegelane · 08/03/08 · #

 2. Ja Reet Aus müüb kõigest paari minuti kaugusel oma ökodisaini… ilma igasuguse Viru keskuseta.

  notsu · 10/03/08 · #

 3. Jaja, Viru tänava näitasin ma neile ka kätte.

  aabram · 14/03/08 · #

 4. ma tunnen end tallinnas hullemini kui välismaal. selles mõttes, et suvalises võõras linnas olen ma ehk isegi võimeline kaardi abil orienteeruma, aga tallinnas mitte! võehhhh.. oskan minna linna piirist kuni stockmannini ja siis saab mõistus otsa.. :)

  keelek6rv · 16/03/08 · #

 
  •   Arhiiv   •  

Siin avaldatu valikuliseks tsiteerimiseks ei ole vaja eraldi luba, kuid ilus oleks siia viidata.
Täistekstide avaldamise soovi korral palun lahkesti ühendust võtta e-maili teel.

Veebimajutus: Spin TEK.