A
Jututeemad
Kes? Mis? Miks?

PAREM KUI FACEBOOK

Faux beauté

18/10/07

Nägin trollis täna üht tütarlast. Nägin neid muidugi mitmeid, aga ainult üks neist oli selline, kel oli näol huule juures inetu nahapaksend. Teate küll, sellised pruunid poorsed punnid nagu need mõnedel inimestel elu jooksul tekivad. Kui Cindy Crawfordil on ilutäpike, siis trollitüdrukul oli tunduvalt suurem ja paksem punn. Tüdruk iseenesest oli kena, suurte ilmekate silmadega, hoolitsetud pikkade juustega ja puha. Ja siis selline asi mokal. Mitte et ta nüüd sellepärast inetu oleks tundunud, aga poleks patt ju seda lasta ära opereerida, mõtlesin teda vaadates.

Kui neiu püsti tõusis, et maha minna, pöördus ta näoga korraks akna poole. Selgus, et punn polnudki tavaline punn vaid hoopis metallist iluneet, täpselt selline, nagu neid trendikate inimeste põskede, kulmude, nabade ja nibude küljest ikka leida võib. Ja korraga ei tundnud tütarlaps üldsegi enam kena. Miskipärast.

---

eksole

 1. Mulle kah ei meeldi ei tätoveeringud ega ihurõngad – ennast ma nendega risustama ei hakka. Aga ma ei ütleks ka kellegi kohta, kes end nii on kaunistanud, et ta sellest koledam on. Rumalam vast või halva maitsega. Kuid maitse üle, teadagi, ei vaielda, vaid kakeldakse. Kakelda ma kah ei viitsi. Ei vaimustu. Tolereerin neid teistsuguseid. Isikupära äkki neil?

  — babbab · 20/10/07 · #

 2. To babbab: Mulle millegipärast ei tundu tolereerimisena see, kui sa endast teistsuguseid rumalateks või halva maitsega inimesteks nimetad.

  Täiesti arusaadav on, kui sa ei vaimustu. Või kui sulle ei meeldi ja endale ei taha. Ei peagi. Aga sellepärast, et keegi teine tahab ja talle meeldib, teda rumalaks nimetada…?

  vassilissa · 22/10/07 · #

 3. Inimesi on igasuguseid. Ma olen pigem sellest koolkonnast, kelle arvates naine ei pea endale tingimata kulinaid külge haakima, et kaunis olla. Kui ta ise tahab – no lasku aga käia. Minu maitse põse-nina-ja-muud needid ei ole. Seos tolereerimisega või mittetolereerimisega puudub.

  aabram · 22/10/07 · #

 4. Aabram, sinu lugu tütarlapsest ja kuidas sinu jaoks ei ole huuleneet kaunistav element oli äärmiselt huvitav lugemine, ega tekitanud minus mingit vastureaktsiooni.
  Sulle ei meeldinud see neet ja ma sain aru ka miks. See oli sinu arvamus, millega ma ei pruugi üldse nõus olla, aga see ei ole mitte mingil määral solvav vms. See on arvamus.

  Aga kui inimene ütleb, et temast erinev (rõngaid, neete, tätoveeringuid, aga miks mitte ka blonde juukseid, punaseid saapaid või briljante kandev) inimene on temast ainuüksi selletõttu rumalam, siis see mind häirib. Eriti kui inimene sinnajuurde end tolerantseks arvab.

  Ka mulle ei meeldi paljud asjad (ka nt needid leian vaid väga harvadel puhkudel inimest kaunistavat)aga ma ei leia, et need inimesed selle tõttu rumalamad oleksid.

  Ise olen sellest koolkonnast, kelle arvates inimene ei pea ennast üldse ehtima, meikima vms tegema, et ilus olla. Aga võib neid asju tehes ilus olla. Ja mõnikord olla seda just ehete ja meigi abil.

  Ja kui ma siia juba lobisema tulin, siis tahan öelda ka, et sinu kirjutised on alati mõtlemapanevad, põnevad ja mulle su blogi väga meeldib! Aitäh.

  Vassilissa, tätoveeritud.

  vassilissa · 22/10/07 · #

 
  •   Arhiiv   •  

Siin avaldatu valikuliseks tsiteerimiseks ei ole vaja eraldi luba, kuid ilus oleks siia viidata.
Täistekstide avaldamise soovi korral palun lahkesti ühendust võtta e-maili teel.

Veebimajutus: Spin TEK.